.hakkımızda

Bu platformu, online ders vermekte olan tüm eğitmenlere destek vermek amacıyla kurduk.

Eğitmenlerin, üye yönetimi, muhasebe, ödeme… gibi süreçlerini kolaylaştırıyoruz.


2021 Ocak ayında bir hobi platformu olarak kurulan kendinle.com online ders, atölye ve seminerler için tüm süreçleri kolaylaştıran, ödeme sistemlerini içeren bir platformdur. bu platformda eğitmenler veya stüdyolar, derslerini planlayabilir ve online alanlarını oluşturabilir.

Online olarak verilebilen tüm ders konseptleri için uygundur. kredi kartı saklama ile aylık otomatik ödeme çekimi yapılır. Online dersler için ek linklere ve şifrelere gerek duymadan kolayca bağlanılabilir. Takvim ve planlamalar panel üzerinden yönetilebilir. Otomatik email gönderimi ile üyeler bilgilendirilir. Raporlama ve sipariş takibi yapılır. Reklam & pazarlama faaliyetlerinden yararlanılır. Müşteri destek hizmetleri ile üyelerin sorularına cevap verilir.

Platformda tüm muhasebe süreçlerini sizin adınıza takip ederek, gerekli aksiyonları hızlıca alıyoruz. takip sayesinde iadeler ve iptaller durumunda mutsuz müşteri bırakmaz. ziyaretçi takibi sonucunda üye sayınızı ve satışlarınızı arttırmak için gerekli aksiyonlar alınır. aylık olarak hazırladığımız raporlarla online stüdyonuzu büyütmek ve daha çok insana duyurabilmek adına bir sonraki adımımızı belirliyoruz.

“İyi olmanın değerini bilen insanlar yetiştiriyoruz.”