fbpx
Esra Yorulmaz

Free Body Free Spirit

Pazar 13:00

Bu ders, hekimleri tarafından egzersiz yapmamaları tavsiye edilmedikçe herkese açıktır. Sarsma, titreme, sarmal ve savrulma gibi güçlü hareketlerin etrafında döner. Burada öğrettiğim egzersizler, bedeni özgür bırakma ve zihni çeşitli durgunluklardan arındırma yöntemimdir. İhtiyacınız olan tek şey kendiniz ve hareket etmek için biraz alan!

.ders hakkında bilgi

Ders, 1 saat sürer ve bedeni özgür bırakma, zihni çeşitli durgunluklardan arındırmak için tasarlanmıştır. Her seviyeye ve başlangıç seviyesine hitap eder. Derse katılmak için aylık abonelik veya tek ders paketi satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Esra Yorulmaz ile Free Body Free Spirit

200,00 / ay
  • Dersler Zoom ile yapılmaktadır. Satın alma sonrasında bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

Esra Yorulmaz ile Tek Ders

35,00
  • Dersler Zoom ile yapılmaktadır. Satın alma sonrasında bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

.eğitmen hakkında

Esra Yorulmaz
Esra Yorulmaz
İlk olarak 2011 yılında Almanya’da yogayla tanıştım ve kısa süre içinde yoga pratikleri hayatımda önemli bir yer kaplamaya başladı. 2016 yılında İstanbul Cihangir Yoga şubelerinde çalışmam, pratiklere daha derinden dalabilme ve dünyaca ünlü hocalardan öğrenme fırsatı sundu bana. Çok küçük yaşlarda başlayan zihinsel mücadelelerim ve rahatsızlıklarımı hareket yoluyla ifade edebildiğimi hissetmem, 2018 yılında ilk hocalık... devamı