fbpx
Nadya Kaya

Sandalye Yogası

Pazar 16:30

Sandalye Yogası; yoga hareketlerinin sandalyede otururken yapılabilecek hale uyarlanmış şeklidir. Bu değişiklikler ayaktaki pozlardan oturur pozlara veya sabit pozlara kolaylıkla geçemeyen hareket kabiliyeti kısıtlı kişilerin yogaya ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. Hareketleri yapmak için bağdaş kurmanıza veya yere uzanmanıza gerek olmayan bu uygulamada ayrıca özel ekipmanlara da ihtiyacınız yok, sadece sandalyede oturarak yoganın sağlığınıza nasıl etki ettiğini göreceksiniz.
Sandalye Yogası ile daha iyi hissedecek, daha rahat hareket edecek, daha iyi yaşayacaksınız.

.ders hakkında bilgi

Ders, 1 saat sürer ve sandalye üzerinde yapılabilen yoga pratikleriyle tasarlanmıştır. Her seviyeye hitap eder. Özellikle ileri yaşlara ve hareket kabiliyetini kısıtlı kullanabilen üyelerimize hitap eder. Derse katılmak için aylık abonelik satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Nadya Kaya - Kapalı Grup Yoga Dersleri

175,00 / ay
  • Dersler Zoom ile yapılmaktadır. Satın alma sonrasında bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

.eğitmen hakkında

Nadya Kaya
Nadya Kaya
Yogayla üniversiteden hemen sonra tanışan Nadya, 4 yıl düzenli pratik yaptıktan sonra şifasını başkalarıyla da paylaşma heyecanıyla, 2018’de Gül Dirican ile 200 Saat Hatha Yoga Uzmanlaşma Eğitimini, 2020’de Berivan Aslan Sungur ile Yin Yoga Uzmanlaşma Eğitimini, Zeynep Aksoy ile Advayta Yoga 200 Saat Mindfulness ve Yoga Uzmanlaşma Eğitimini tamamladı. Yoganın, bedenin fiziksel katmanını aşan tarafını... devamı