fbpx
Nadya Kaya

Hatha Yoga

Pazartesi 19:30

Hatha Yoga, Raja Yoga’nın bir koludur ve fiziksel duruşlara ve nefes talimlerine ağırlık veren okuludur. Ha-Tha Güneş ve Ay anlamına gelir. Hatha Yoga’nın hedefi, bedeni arındırmak, zihin ve vücutta meydana gelen tıkanıklıkları gidermeye yardımcı olmaktır. Bedeni ve vücudu fiziksel duruşlar ve egzersizlerle yani asanalarla, kontrollü bir şekilde nefes alma, rahatlama ve meditasyon yolu ile sakinleştirmek vasıtası ile dengelemeyi sağlamaktadır.

.ders hakkında bilgi

Ders, 1 saat 30 dakika sürer ve Hatha Yoga’nın temellerinden oluşur. Orta ve ileri seviyeye hitap eder. Derse katılmak için aylık abonelik satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri:

Nadya Kaya - Kapalı Grup Yoga Dersleri

175,00 / ay
  • Dersler Zoom ile yapılmaktadır. Satın alma sonrasında bu sayfadan giriş yapabilirsiniz.

.eğitmen hakkında

Nadya Kaya
Nadya Kaya
Yogayla üniversiteden hemen sonra tanışan Nadya, 4 yıl düzenli pratik yaptıktan sonra şifasını başkalarıyla da paylaşma heyecanıyla, 2018’de Gül Dirican ile 200 Saat Hatha Yoga Uzmanlaşma Eğitimini, 2020’de Berivan Aslan Sungur ile Yin Yoga Uzmanlaşma Eğitimini, Zeynep Aksoy ile Advayta Yoga 200 Saat Mindfulness ve Yoga Uzmanlaşma Eğitimini tamamladı. Yoganın, bedenin fiziksel katmanını aşan tarafını... devamı