.sıkça sorulan sorular

.nasıl çalışır?

kendinle.com’a hoşgeldiniz! Buraya tıklayarak abonelik paketlerini inceleyebilir ve katılmak istediğiniz derslere ait paketi satın alabilirsiniz.

.her platformun abonelik fiyatı kendine aittir. Nadya ile Yoga derslerimiz ayda 175 TL’yken, Akay ile dans derslerimiz ayda 150 TL’dir. Katılmak istediğiniz dersin paketini Abonelikler sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

.evet, 1 ay boyunca eğitmenin derslerine katılabilmek için ona özel paketi almanız gerekir. Aynı anda birden fazla abonelik alabilir ve birden fazla eğitmenin derslerine katılabilirsiniz.

.aldığınız paketle, eğitmenin tüm derslerine katılabilir ve kaçırdığınız derslerin kayıtlarını eğitmenin sayfasında görüntüleyebilirsiniz. 

.dersler

katılmak istediğiniz ders paketini satın aldıktan sonra dersler hesabınıza tanımlanır. Ders günü ve saatinde ders ekranından derse katılabilirsiniz.

telefon, tablet ve bilgisayar kullanarak derslere girebilirsiniz.

.kaçırdığınız derslerin kayıtlarına, yine ders sayfasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

.derslere girmek için herhangi bir link veya şifreye ihtiyacınız yok. Cihazınızda Zoom uygulamasının yüklü olması, derse girişinizi kolaylaştırır. Ders sayfasında göreceğiniz “Zoom Uygulaması ile katılın” butonuna bastığınızda, şifreye gerek duymadan derse katılabilirsiniz.

.katılacağınız dersin konseptine göre alanınızı ayarlayabilirsiniz. Önerimiz; yoga dersleri için mat, dans dersleri içinse rahat hareket edebileceğiniz bir alan oluşturmanız yeterli. Ders öncesinden eğitmen de sizi ekipman konusunda alternatiflerle bilgilendirecektir.

.derslerimiz interaktiftir. Eğitmenle konuşmak için mikrofonunuzu açabilirsiniz veya sizi görmesi için kameranızı açabilirsiniz. Kameranızın açık olması ve eğitmenin sizi görebilmesi, pratiğinizin gelişmesi açısından daha faydalı olacaktır. Fakat tercih sizindir. 

.teknik sorular

siparişlerim sayfasında, satın aldığınız tüm paketleri görüntüleyebilirsiniz. bu sayfada görünen paketler, siparişinizin tamamlandığını gösterir.

aboneliklerinizi buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. aboneliklerim sayfasında görüntülenen tüm derslere katılabilir ve ders kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

.kendinle’de abonelikler aylık otomatik yenilenir. Sizin tekrar paket almanız gerekmez. 

.aboneliklerin herhangi bir taahhüte tabii değildir. Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Buraya tıklayarak aboneliklerinizi görüntüleyebilir ve iptal etmek istediğiniz aboneliği seçebilirsiniz.

.”Şifremi unuttum” butonuna tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Butona tıkladığınızda e-posta adresinize bir bilgilendirme metni gelir ve metindeki adımları takip ederek şifrenizi yenileyebilirsiniz.

.ders sayfasında göreceğiniz “Kayıtlar” butonuna basarak dersin kaydına ulaşabilirsiniz.

.Zoom uygulamasının mikrofona erişimine izin verdiğinizden emin olun, bu şekilde hem eğitmeninizi duyabilirsiniz hem de eğitmeniniz sizi duyabilir. Dilediğiniz zaman mikrofonunuzu tekrar kapatabilirsiniz.

.ders esnasında bir sorun yaşanırsa, bize hello@kendinle.com adresinden veya @kendinlecom instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.

.kişisel verileriniz kendinle.com gizlilik politikası kapsamında korunuyor.